Zamknij Nie pamiętasz hasła?
 

O nas

   
     Witamy na naszej stronie internetowej.

      Zdobycie prawa jazdy to szczególna inwestycja. Inwestujesz pieniądze, czas oraz swoje zaufanie. Zainwestuj w siebie poprzez naszą firmę. Szkolimy w Bytomiu  od wielu lat. Zdobyta w tym czasie przez nas wiedza i doświadczenie powoduje, że wiemy jak to robić efektywnie.
 
        Największym atutem naszego ośrodka jest  energiczna i wykwalifikowana kadra instruktorów - wykładowców.
Ich doświadczenie oraz podejście dydaktyczne pozwala na dostosowanie toku nauki do indywidualnych predyspozycji i potrzeb Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby na bazie naszej wieloletniej praktyki uczyć wszystkiego, co ułatwia zdanie egzaminu w sposób jak najmniej stresujący.
 
     Dysponujemy profesjonalną salą wykładową oraz  oświetlonym placem manewrowym, dzięki czemu masz pewność dobrego przygotowania do egzaminu i samodzielnego prowadzania pojazdu.
Szkolimy na Toyotach Yaris (6-cio biegowych) wszystkie samochody wyposażone są w klimatyzację.
 
Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą.


       W dniu 27 czerwiec 2010 na targach motoryzacyjnych Auto Moto Show Expo Silesia w Sosnowcu odbyły się zawody dla instruktorów nauki jazdy zorganizowane przez Stowarzyszenie S4 przy współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Katowicach o tytuł "Mistrza Kierownicy Instruktorów 2010” oraz o puchar Dyrektora WORD.
       Mamy nieskrywaną przyjemność poinformować Państwa, iż I miejsce i zaszczytny tytuł " Mistrza Kierownicy Instruktorów 2010" zdobył  właściciel OSK MAXeL Krzysztof Warzycha.