Zamknij Nie pamiętasz hasła?
 

O nas

   
         Witamy na naszej stronie internetowej.
 
     Zdobycie prawa jazdy to szczególna inwestycja. Inwestujesz pieniądze, czas oraz swoje zaufanie. Zainwestuj w siebie poprzez naszą firmę. Szkolimy w Bytomiu  od wielu 14 lat. Zdobyta w tym czasie przez nas wiedza i doświadczenie powoduje, że wiemy jak to robić efektywnie. Rzetelną iInformacę na temat naszej zdawalności można uzyskać w Urządzie Miasta Bytom - Wydział Komunikacji pok. 134.
MAXeL jest ośrodkiem szkoleniowym kierowców prowadzonym przez wykształconych ludzi z wieloletnim doświadczeniem, którzy chcą przekazać swoją wiedzę na temat prowadzenia samochodu przyszłym kierowcom. Do czekających nas wyzwań związanych z kształceniem obecnych i przyszłych kierowców podchodzimy ze stuprocentowym zaangażowaniem. Doświadczony instruktor prowadzi kurs w taki sposób, aby przekazać jak najwięcej teoretycznej i praktycznej wiedzy dotyczącej poruszania się po drodze, a jednocześnie dba o zachowanie życzliwej atmosfery podczas nauki. Wie, jak bardzo stresujące są pierwsze kroki za kierownicą. My to rozumiemy i dokładamy wszelkich starań, aby doprowadzić Cię do zdania egzaminu państwowego bez niepotrzebnego stresu.

Dysponujemy profesjonalną klimatyzowaną salą wykładową, oświetlonym placem manewrowym znajdującym się niedaleko naszego ośrodka.
Szkolimy na Toyotach Yaris 3 (6-cio biegowych) oraz Toyota Yaris 4 z automatyczną skrzynią biegów, wszystkie samochody wyposażone są w klimatyzację.
 
Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą.
 
   W dniu 27 czerwiec 2010 na targach motoryzacyjnych Auto Moto Show Expo Silesia w Sosnowcu odbyły się zawody dla instruktorów nauki jazdy zorganizowane przez Stowarzyszenie S4 przy współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Katowicach o tytuł "Mistrza Kierownicy Instruktorów 2010” oraz o puchar Dyrektora WORD.
    Mamy nieskrywaną przyjemność poinformować Państwa, iż I miejsce i zaszczytny tytuł " Mistrza Kierownicy Instruktorów 2010" zdobył  właściciel OSK MAXeL Krzysztof Warzycha.