Zamknij Nie pamiętasz hasła?
 

Opinie o nas...

 • Bardzo polecam jazdy z Panem Krzysztofem. Duża cierpliwość i opanowanie, istotne wskazówki nie tylko z zakresu ruchu drogowego, ale i techniki kierowania samochodem. Bardzo profesjonalne podejście do kursanta, ogromna wiedza, pełne zaangażowanie w czasie jazdy, co nie wyklucza tego, że..
  ~maggie
 • Serdecznie polecam Szkołę Maxel. Pan Krzysztof nauczył mnie wszystkiego spokojnie rzeczowo i z humorem. Profesjonalne podejście do kursanta sprawiało że każda lekcja była i nauką i przyjemnością. Pan Krzysztof wsparł mnie osobiście na egzaminie co dodatkowo dodało mi otuchy i..
  ~Oliwia
 • Definitywnie najlepsza szkoła jazdy. Bardzo się cieszę, że to akurat ją wybrałam. Zarówno pan Krzysztof jak i pan Jacek to cudowni instruktorzy którzy potrafią dobrze nauczyć (nawet taką osobę jak ja która potrzebowała na to więcej czasu niż normalnie). Mega fajne jest też to, że..
  ~Andżelika
 • Serdecznie Polecam OSK MAXEL W szczególności chciałem bardzo podziękować mojemu instruktorowi Panu Jackowi, za cierpliwość, wyrozumiałość, luźne podjescie do tematu, jazde w świetnej atmosferze z poczuciem humoru oraz profesjonalne podejście do kursanta Chciałem również..
  ~Dominik Durys
 • Z czystego serca polecam szkole jazdy Maxel. Pan Krzysiek super człowiek potrafi wszystko wytłumaczyć i doradzić z całego serca mu dziękuję!!!Mamy ty !!!
  ~Kami
Aktualności
01/02/2021

Wykłady LIVE ON-LINE

więcej
04/01/2015

NASZA zdawalność :))) ;

więcej
10/12/2014

Certyfikat ECO drivingu - MAXeL

więcej